«Світ навколо нас»

Курс занять з мовленнєвого розвитку

для дітей від 2 до 5 років

 

В якому віці формується мовлення дитини? З якого віку варто займатися розвитком мовлення дитини? Як змусить дитину говорити ???

Ці та інші питання задають мами малюків, які приходять до нас на комплексні заняття з розвитку.

Центр розвитку дітей «Малюк GO» пропонує курс «Світ навколо нас» для дітей від 2 до 5 років, який був розроблений спеціально для занять в нашому центрі.

Насправді, формування зв'язного мовлення у дітей починається з самого народження: перші звуки, гуління - це один з етапів процесу формування мовлення. Особливо важливим періодом у формуванні мовлення дітей вважається вік від 8 місяців - 1 року до 3-4-5 років, коли словниковий запас постійно поповнюється і дитина починає розуміти та запам'ятовувати закономірності й правила рідної мови. Саме тому ми рекомендуємо наш курс «Світ навколо нас» дітям від 2 х років, як додаток до основного курсу занять з комплексного розвитку.

Заняття з даного курсу є унікальними та дуже захоплюючими!!

Курс «Світ навколо нас» вирішує відразу безліч проблем, які турбують батьків - це розвиток мовлення, формування уявлень про навколишній світ, розвиток психічних процесів (мислення, увагу, пам'ять, уяву, сприйняття).

Саме в цьому курсі посилена увага приділяється збагаченню словникового запасу дітей, формуванню навичок фразового мовлення, навчанню словозміні та словотворенню.

Весь курс розбитий на лексичні теми: «Я і моє тіло», «Сім'я», «Меблі», «Посуд», «Світ рослин» тощо. Курс включає в себе 80 занять та розрахований на період навчання з вересня по травень (1-ий рік навчання).

У кожній темі заняття побудовано у вигляді сюжетно-рольової гри, яка, звичайно, спонукає до виконання певних завдань. Завдання в ході заняття надзвичайно різноманітні: це робота з паличками Кюїзенера, з пластиліном, фарбами, з крупою та паличками для лічби, кубиками та горіхами тощо.

Всі завдання, крім розвитку мовлення, обов'язково вирішують інші розвиваючі завдання: розвиток пам'яті, уваги, формування уявлення про довжину предметів, розвиток тактильного відчуття та ін ..

У структуру курсу «Світ навколо нас» обов'язково входить:

Формування знань про навколишній світ

Розвиток дрібної моторики руки

Розвиток мовлення

Розвиток психічних процесів (увага, пам'ять, сприйняття, уява та мислення)

Рухливі ігри

Масажні паузи

Ліплення, малювання та аплікації.

Час проведення заняття - 45 хвилин. Проводить логопед.