«Школа експериментів» 5-9 років

 

Курс занять з розвитку інтелекту

 

Фокуси люблять всі! А особливо діти! «Школа експериментів» - це самий цікавий курс для дітей в клубі, оскільки приходячи на заняття, вони не тільки дізнаються таємниці та секрети, а й можуть вбити наповал всіх рідних та знайомих, провівши подібний експеримент вдома.

«Школа експериментів» побудована так, що кожна дитина, присутній на занятті стає повноправним учасником наукових дослідів. Всі досліди та експерименти абсолютно безпечні для дітей, легкі в проведенні, і діти їх можуть потім провести самостійно вдома.

Попри зовнішню привабливість та «легкість» даного курсу, він відрізняється глибиною пізнавальної діяльності на занятті й відповідає принципу науковості. Діти не тільки проводять експерименти, але пізнають закони навколишнього світу, знаходять пояснення складних явищ природи.

- Як можна проткнути картоплину звичайнісінькою соломинкою для коктейлю?

- Як змусити паперових метеликів літати самостійно?

- Як надути повітряну кульку без насоса?

На ці та інші питання діти знайдуть відповіді на заняттях в нашому клубі. А допоможе їм у цьому «Блокнот дослідника»! В результаті відвідування занять у дитини з'явиться ексклюзивна енциклопедія, в якій більшість ілюстрацій зроблені власними руками!

У структуру кожного обов'язково входить:

 1. 1.Дослід.
 2. 2.Рухлива гра.
 3. 3.Експеримент.
 4. 4.Масажна пауза.
 5. 5.Дослід.
 6. 6.Спортивна доріжка.
 7.  
 • Система занять розроблена по місяцях: вересень, жовтень, листопад й так далі
 • Кожен місяць включає 4 заняття.
 • У групі до 10 дітей
 • Час проведення 60 хв