МЕТОДИКИ НАШИХ ЗАНЯТЬ

Ми використовуємо в роботі з малюками багато методик (див. нижче авторів) та не працюємо за якоюсь однією. Вибір методики залежить від рівня розвитку й здібностей окремої групи дітей, від кожної дитини окремо. Вважаємо використання якоїсь однієї методики, наприклад, Марії Монтессорі або Миколи Зайцева, обмеженістю програми. Звичайно, ми використовуємо чудову методику Монтессорі, але тільки актуальні на сьогодні вправи, які підходять для розвитку сучасної дитини. Використання однієї методики - це все одно, що їсти тільки яблука. Яблука - корисна та здорова їжа, але навіщо себе обмежувати лише ними. Харчування людини, як й розвиток дитини має бути збалансованим!

Наша програма занять оновлюється щороку, ми додаємо нові методики та відмовляємося від застарілих та неактуальних методів роботи з дітьми. Оновлювати програму допомагає регулярна участь в освітніх конференціях, форумах, семінарах, майстер-класах. Накопичену інформацію ми адаптуємо для роботи з дітьми з 9 місяців.

Ми спеціалізуємося на проведенні комплексних розвиваючих занять з малюками від 9 місяців.

Наші розвиваючі заняття для дітей від 9 місяців до 5 років - це дійсно одна з кращих конкурентних пропозицій на ринку розвитку дітей від 9 місяців.

Ми використовуємо унікальні в своєму роді, складені кращими педагогами та психологами відпрацьовані на практиці методики ведення занять, які враховують всі нюанси психо - фізіологічного розвитку та потреби дітей кожного віку.

Методична база центру включає велику кількість посібників та роздаткових матеріалів, які використовуються на заняттях.

Ми ГАРАНТУЄМО помітні результати вже через кілька занять.

МЕТОДИКИ ТА АВТОРИ МЕТОДИК, ЯКІ МИ ЗНАЄМО ТА ВИКОРИСТОВУЄМО (ПЕРЕЛІК НЕ ПОВНИЙ):

KUMON

Kumon - методика навчання дітей від 2 років рахунку та підготовки руки до письма, розроблена японськими фахівцями 50 років тому. Центри Kumon відкриті в 47 країнах світу, проте України в цьому списку немає. Програма орієнтована на самостійне придбання навичок. Заняття по системі Kumon дозволяють дитині відчути, що він може багато чого досягти сам.

ЯПОНСЬКА МЕТОДИКА РАННЬОГО РОЗВИТКУ Макати ШІЧІДА

Професор Макато Шічіда організував 400 спеціалізованих, що діють центрів для раннього розвитку дітей є автором понад 100 книг. Методику Макато Шічіда використовують в Японії, Канаді, Китаї та інших країнах. Педагоги за допомогою спеціальних тренінгів розвивають фізичні, інтелектуальні та естетичні здібності малюків.

МЕТОДИКА МАРІЇ МОНТЕССОРІ

Одна з найпопулярніших методик. Система складається з трьох частин: дитина, навколишнє середовище, вчитель. У центрі всієї системи дитина. Навколо нього створюється спеціальне середовище, в якій він живе й вчиться самостійно. Постулатом системи Монтессорі є спостереження за дитиною та невтручання в його справи, якщо дитина сама про це не попросить. Методика може бути використана для корекційних занять.

СИСТЕМА ДЬЕНИША

Спрямована на розвиток логічного мислення. Розроблені автором ігри сприяють розвитку логічного мислення, комбінаторики, аналітичних здібностей, формують навички, необхідні для вирішення логічних завдань.

МЕТОДИКА СЕСІЛЬ ЛУПАН

Метод Лупан народився з її спроб учити своїх дочок за Доманом. На відміну від Домана, у Сесіль все більш тонко та індивідуально, вона пов'язує ті чи інші методики раннього розвитку з виникненням у дитини інтересу. Найвідоміша її книга - «Повір у своє дитя».

МЕТОДИКА малювання пальчиками МАРІЇ ГМОШІНСКОЙ

Малюк може малювати пальцями та долонею з 6 місяців як правою, так і лівою рукою.

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ «ІГРАЛОЧКА» І «РАЗ СХОДИНКА, ДВА СХОДИНКА» Л. Г. Петерсон І Н. П. Холін.

МЕТОДИКА РОЗВИТКУ МИСЛЕННЯ, логіки І ПАМ'ЯТІ М. В. Беденко

МЕТОДИКА РОЗВИТКУ МИСЛЕННЯ, логіки І ПАМ'ЯТІ Н. Б. Істоміна

МЕТОДИКА РОЗВИТКУ МИСЛЕННЯ, логіки І ПАМ'ЯТІ Є. КАЦ

МЕТОДИКА РОЗВИТКУ МИСЛЕННЯ, логіки І ПАМ'ЯТІ Є. ЛАЗАР

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ЧИТАННЯ Н. Шелестова.

МЕТОДИКА «МУЗИКА ИНТЕЛЛЕКТА» А. Самбурський

МЕТОДИКА МУЗИЧНОГО РОЗВИТКУ Е. Желєзнова

І БАГАТО ІНШИХ …

Програми з розвитку мовлення розроблені логопедами

 

Запис на безкоштовне заняття