Міні садок «Вільна мама»

1,6 - 6 років

 

РОЗКЛАД: понеділок – п’ятниця 09:00-18:00

Безперечні плюси нашого міні саду:

Затишна атмосфера, групи дітей до 8 чоловік, різноманітні розвиваючі заняття та уважні педагоги – це те, що ми пропонуємо малюкам в міні садку «Вільна мама».

Програма перебування дітей розроблена психологами та логопедами з урахуванням психо - фізіологічних (вікових) особливостей дітей. Ми враховуємо індивідуальні особливості кожної дитини. У роботі з дітьми ми використовуємо сучасні апробовані на практиці методики розвитку та виховання. У нас по домашньому тепло, затишно та комфортно!

Міні садок «Вільна мама» - це:

  • 1.Догляд за дітьми
  • 2.Тематичні заняття з розвитку, студії
  • 3.Багате ігрове та розвивальне середовище
  • 4.Тематичні свята
  • 5.Консультації фахівці

Малюки, які відвідують наш садок отримають потужний поштовх до розвитку особистості, вони навчяться заводити нових друзів та спілкуватися з однолітками.

Крім цього, ваша дитина

  • Навчатиметься самостійності;
  • Освоїть основні вміння та навички, необхідні в її віці;
  • Розкриє свої творчі здібності, проявить закладені природою таланти!

Чим ми займаємося?

День наших малюків насичений та різнобарвний: знайомство з навколишнім світом, музика, ритміка, іноземні мови, ігри, розваги, творчість, читання казок, смачний перекус і прогулянка.

*Англійська мова.

Ми пропонуємо вашій дитині навчання за авторською програмою раннього розвитку англійською мовою із залученням носіїв англійської мови.

*Німецька мова.

Поряд з англійською мовою діти засвоюють другу іноземну – німецьку мову, що сприяє розвитку кмітливості, пам’яті, швидкості реакції, логічного мислення.

*Ранній розвиток. Розвиток мовлення.

Велика увага приділяється заняттям з раннього розвитку та розвитку мовлення. Всі заняття проводяться українською мовою в ігровій формі. Методики для занять з розвитку мовлення розроблені логопедами. На заняттях з раннього розвитку малюки знайомляться з кольорами, цифрами, літерами, готують руку до письма, експериментують, вчяться робити власні висновки.

*Творчість.

Творчі заняття допомагають розвитку емоційного інтелекту малюків, художніх здібностей, фантазії, уяви.

*Музика та спорт.

Одним із центральних аспектів програми є фізичний та емоційний розвиток дитини, для реалізації даного напрямку ми пропонуємо спортивні, музичні та логоритмічні заняття, завдяки яким малюки оволодівають вмінням гарно орієнтуватися в просторі, володіти своїм тілом, вдосконалюють мовленнєві навички.

*Театр

Театральна студія дає змогу поринути в море позитивних емоцій, відчути впевненість в собі та розкрити творчі здібності.

 

У міні-сад приймаються діти від 1,6 років.

Для відвідування нашого мини саду необхідна довідка від терапевта про можливість відвідування дитиною дитячого колективу.

 

 

Запис