Курси для самих маленьких - подарунок на все життя!

ЧОМУ ВАЖЛИВО ХОДИТИ В «
Малюк GO» З ОДНОГО РОКУ?

Сучасні батьки знають, що до трьох років формуються до 80% зв'язків між клітинами головного мозку. По мірі їх розвитку зростають можливості мозку. У ранньому віці закладається фундамент, який дає потужний імпульс до успішного розвитку потенціалу дитини. Ефективні заняття, до трьох років відкриває в дорослому житті великі можливості й перспективи для самореалізації.

У сучасному світі «самореалізація особистості» означає, бути конкурентоздатним на ринку праці та отримувати задоволення від результатів своєї діяльності.

Успіх, матеріальний добробут і щастя наших дітей в дорослому житті залежить від інвестицій батьків в ранній розвиток дитини та його подальшу освіту.

Як тільки дитина навчилася ходити, вона вже готова до самостійного вивчення навколишнього світу. Зазвичай цей момент настає в один рік (+/— 2 місяці). Обов'язкова умова вступу малюка в «Малюк GO» — вміння ходити. Всі заняття (до 2 років) проходять в присутності та за допомогою батьків. Після двох років дитина займається самостійно. Але, якщо дитині перший час потрібна підтримка дорослих (мами/тата/няні/бабусі/дідуся), вони знаходяться на занятті, але не беруть участь в ньому. Дитина поступово звикає до самостійного заняття, без сліз та стресів. 

На першому занятті завдання педагога адаптувати дитину до нового приміщення та навчального процесу, завоювати довіру малюка та пробудити інтерес до ігрових ситуацій на занятті. Педагог визначає рівень розвитку навичок, умінь й знань дитини у процесі перших двох занять курсу (дрібна та загальна моторика, мовлення, пам'ять, соціальні навички тощо), на підставі отриманих результатів розробляє персональну програму розвитку. У її складанні враховується три чинники:

1. Рівень розвитку дитини на початку курсу

2. Швидкість засвоєння нового матеріалу

3. Підбір методики

З 1 року та приблизно до двох років, дитина неймовірно допитлива, вона хоче до всього доторкнутися та спробувати, вона відкрита для вивчення навколишнього простору. Саме у цей період можна легко прищепити дитині допитливість, цілеспрямованість, самостійність й мотивацію. Важливо не упустити цей період, оскільки до двох років діти починають активно використати у своєму мовленні слова «не хочу», «не буду», починають маніпулювати батьками. Якщо дитина до двох років не навчилася організувати себе самостійно, то після двох років це зробити набагато складніше.

Наші малюки не втомлюються та не втрачають інтерес до запропонованих завдань завдяки правильній структурі заняття. Усі завдання побудовані від простого до складного, з постійним повторенням та закріпленням матеріалу попередніх занять. Велика частина ігор проводиться на килимі. За столами малюки знаходяться тільки під час виконання творчих завдань. Завдання пропонуються в ігровій формі та тривають від 2 до 5 хвилин.

Під час заняття обов'язково проводяться рухливі ігри, які роблять малюка більш скоординованим та спритним. Для цього ми використовуємо музичні хвилинки, які дуже люблять наші діти.

У нашій роботі ми використовуємо індивідуальний підхід до кожної дитини, з урахуванням його психологічних та фізіологічних особливостей. Наше завдання — допомогти батькам навчитися психологічно грамотно спілкуватися зі своєю дитиною, щоб малюк виріс талановитою й гармонійною людиною, здатною знайти своє справжнє покликання.

Наші випускники привітні, самостійні, допитливі, цілеспрямовані, артистичні, а головне, у них є мотивація до навчання.