Тому, що
діти нам довіряють

 

1. Великий досвід роботи

2. Заняття без батьків, з задоволенням та без сліз

3. Ваш педагог постійно підвищує свою кваліфікацію

4. Авторська колекція дидактичних матеріалів

5. Фото/відеосупровід занять

6. Так затишно, що вам сподобається!

ЧОМУ «МАЛЮК GO»?

Наші переваги

 • Великий досвід роботи

  Те, що інші тільки починають вивчати, мі вже освоїли та вдосконалили. Основний склад педагогів «Малюка GO» працює разом з 2004 року. Щороку скарбничка досвіду поповнюється педагогічними новинками з розвитку дітей від 9 місяців. Наші педагоги постійно підвищують свій фаховий рівень. Більшість з них має першу та вищу кваліфікаційну категорію. Що це дає? Високий результат. Наші вихованці здобувають сучасну та якісну дошкільну освіту.

 • Заняття без батьків, з задоволенням та без сліз

  Діти з 2 років займаються самостійно, без участі та присутності батьків. У центрі «Малюк GO» для дитини створюються умови, в яких вона вчиться діяти й приймати рішення самостійно. Чим раніше дитина навчиться діяти без допомоги дорослих, тим простіше вона адаптується в житті. Ми знаємо, упевнені та неодноразово перевіряли — заняття без батьків ефективніше. Дозвольте дитині бути самостійною, вона до цього готова.

 • Ваш педагог постійно підвищує свою кваліфікацію

  Працює система контролю якості заняття та зворотний зв'язок як для педагогів, так і для батьків. Система працює таким чином: методист або директор центру регулярно відвідують заняття, аналізують, оцінюють роботу педагога та дають йому рекомендації. У разі потреби, методист надає індивідуальну допомогу педагогові в організації заняття.

 • Авторська колекція дидактичних матеріалів

  На базі центру «Малюк GO» створена унікальна колекція дидактичних матеріалів. Заняття викликає величезний інтерес у малюків ще й тому, що педагоги використовують велику медіатеку центру «Малюк GO» з музичних ігор, танців, пісень, відео для малюків.

 • Фото/відеосупровід

  Ми впевнені у своїх методах навчання та спілкування з дітьми, тому ми надаємо батькам (за бажанням) послугу фото/відеосупровід дитини під час занять. Яка дає можливість побачити те, що відбувається з дитиною, бути свідком його досягнень та радіти успіхам.Чим більше міра відкритості педагогів, тим вище рівень батьківської довіри.

 • Так затишно, що вам сподобається!

  У центрі «Малюк GO» ми створили умови, в яких зручно всім : дітям, дорослим. Щоб час очікування ви могли провести з користю, у вашому розпорядженні безкоштовний Wi - Fi. А після тривалого інтерактивного заходу дітей чекає міні - фуршет: сік і сушки.

 

 
 

Наші юні Ейнштейни

дивитися все

Новини

Нові курси, нові програми.

Вважаємо використання якоїсь однієї методики, наприклад, Марії Монтессорі або Миколи Зайцева, обмеженістю програми. Використання однієї методики - це все одно, що їсти тільки яблука. Яблука - корисна й здорова їжа, але навіщо себе обмежувати лише ними. Харчування людини, як розвиток дитини має бути збалансованим! Бажаєте бачити свого малюка кмітливим, творчім та  впевненим у собі. Приводьте його в "Малюк GO"!

Докладніше